O mnie

 

Jestem zakochana w książkach, naturze i świadomym życiu. Aby dotrzeć do tego momentu, w którym jestem dzisiaj, potrzebowałam wielu lat doświadczenia i pracy nad sobą. Musiałam na nowo zdać sobie sprawę z tego, co jest w życiu ważne i jak radzić sobie z rzeczywistością.
 
Ten szczery uśmiech, który widzicie na zdjęciach, niegdyś prawie w ogóle się nie pojawiał na mojej twarzy, a przynajmniej nie w ostatnich latach. 
 
Do Niemiec przyjechałam w 2014 roku. Miałam wtedy dwadzieścia lat i nie ukrywam, że rzuciłam się na dosyć głęboką wodę, rozpoczynając wszystko od samego początku. Nie miałam wtedy tutaj nikogo i tak naprawdę byłam zdana tylko na siebie. 
Poradziłam sobie i tym bardziej utwierdziłam się w przekonaniu, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. 
Jestem zodiakalnym bliźniakiem. Lubię dużo gadać (tak, pochodzę ze Śląska :)) i jestem ciekawa świata. Od zawsze fascynowali mnie ludzie. To w ich towarzystwie czuję, że żyję, aczkolwiek z racji tego, że równowaga w życiu jest dla mnie bardzo ważna, lubię też spędzać czas sama ze sobą. 
 
Swojego pierwszego bloga założyłam mając 10 lat. Już wtedy czułam, że chciałabym światu coś powiedzieć, podzielić się swoimi myślami i spostrzeżeniami, przekazać lekcje, z których można wyciągnąć wnioski. Tematy, które dotychczas poruszałam dotyczyły życia codziennego, tego jak ludzie podchodzą do rzeczywistości, jacy są, co sprawia, że są szczęśliwi. 
 
Wiele inspiracji czerpię z dnia powszedniego. Obserwuję, myślę i zamieniam swoje przemyślenia w słowa. 
 
W wolnym czasie uwielbiam podróżować, zwiedzać nowe miejsca, czytać książki, jeździć na rowerze i rolkach. 
 
Bardzo ważna w życiu jest dla mnie niezależność, nie tylko finansowa. Nie uzależniam swojego szczęścia od innych ludzi. Jestem wdzięczna za każdą osobę spotkaną w swoim życiu i wiem, że kiedy ktoś się pojawia, to ma to głębszy sens. 
Bardzo cenię w ludziach szczerość, poczucie humoru i dystans do samego siebie. Lubię otaczać się osobami, które potrafią wprost powiedzieć o co im chodzi, bez zbędnego owijania w bawełnę.
 
Mimo iż mieszkam za granicą, całym sercem jestem w Polsce. Uprzedzając pytanie, dlaczego po prostu się nie spakuję i nie wrócę, chciałabym zaznaczyć, że to właśnie w Niemczech zbudowałam cały swój świat, nie mając nawet fundamentów i na chwilę obecną nie potrafię sobie wyobrazić, abym miała to wszystko ot tak zostawić.
 
Cieszę się z małych i dużych rzeczy. Dużą rolę odgrywają u mnie emocje, mniejszą rzeczy materialne. Cenię sobie prywatność i uważam, że nie wszystko powinno pojawiać się w Internecie. 
 
Na co dzień zajmuję się fotografią, tworzeniem filtrów do Lightrooma i pisaniem.

instagram

Copyright 2023 Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów i zdjęć mojego autorstwa bez mojej zgody. ©